• Product Image

Tags: klootzak, glasvezel splicer, vezel fusion machine, elektroden dvp 740, fusion splicer, fusion splicer verwarming, vezel houder, 2020 pns fietsen jersey, vezel splicer, dvp 740 kit.

Gratis Verzending 1pair Vezel Schede Klem Vezel Houder voor DVP740 DVP-740 DVP760 Fusion Splicer

Naam van het Product: 3-in-1 Glasvezel Houder

Van toepassing voor: DVP-740 DVP-760 Fusion Splicer

Merknaam NoEnName_Null
Model Aantal dvp740 760

Schrijf uw recensie

Note: HTML is not translated!
    Bad             Good

Gratis Verzending 1pair Vezel Schede Klem Vezel Houder voor DVP740 DVP-740 DVP760 Fusion Splicer

€50.45


Specificatie


Gerelateerde producten

Aanbieding
Gratis Verzending Sumitomo FC-6S optische vezel hakmes
Sumitomo FC-6S vezel hakmes Gemaakt in Japan Klaar in voorraad! Beschrijvingen: De Sumitomo FC-6S hoge precisie hakmes is ontworpen voor gebruik naast de Sumitomo splicing units.By met behulp van een roterend mes voor meerdere scorende posities kunnen een mes leven van 36.000 knipt met een aanhangen hoek is beter dan 0,5 graden.Het apparaat is ontwikkeld als robuust
€80.74
Aanbieding
5km Visual Fault Locator 1mW Glasvezel Pen Fusion Laser Fibra Optica Kabel Tester Gratis verzending
1 Kenmerken MQW LD optische source Operating mode: CW en GLINT FC, SC, ST Algemene interface Lang inspectie afstand Constante power output Stevig en duurzaam shell Pen patroon ontwerp, geschikt voor het gebruik en het dragen 2 Functie: Zoek de vezel mislukking, zoals een fractuur en buig Falen inspectie in OTDR blinde zone Vezel erkenning van het hoofd
€8.03
Aanbieding
50M 8 cores TPU Glasvezel Patchcords waterdichte LC-SC FC Gepantserde patch lood kabel Buiten SM FTTA jumper 8 vezels 5.0 mm
Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:13065838003 Pls contact met ons op vrij: 1>voor de andere connector; 2>voor een andere lengte. TPU Glasvezel Patchcords 8 cores waterdichte LC-SC FC Gepantserde patch lood kabel Buiten SM MM FTTA jumper 8 vezels 5.0 mm Pic Tonen:
€94.28
Aanbieding
Nieuwste Type Originele COMWAY A3 A4 C5 C6 C8 C9 C10 Optische vezel fusion splicer elektroden CE-03-Y staaf elektrode
Specificaties: Dit is COMWAY Fusion Splicer het nieuwste model is geschikt voor de elektroden van alle oude machines, het nieuwe model elektrode bevat de code, het oude model heeft geen code van Toepassing merken: COMWAY van Toepassing zijnde modellen: A3 A4 C5 C6 C8 C9 C10 Design leven: 4000-5000 core-Verpakking: gesloten zak verpakking kwaliteit van het Product: Nieuw Verpakking
€28.85
Aanbieding
Glasvezel Gereedschap FTTH Drop-Kabel Stripper,draadstripper Hand Vezel Tang
Voor het strippen van 2-3mm vezel jassen 140 µm diameter van het gat en de V-groef in het blad maakt het verwijderen van 250 micron buffer coating van 125 micron vezel Vooraf in de fabriek ingesteld - geen aanpassingen nodig Geen krassen of deuken glasvezel Alle strippen oppervlakken zijn vervaardigd met nauwkeurige toleranties te verzekeren van
€7.99
Aanbieding
400PCS/Veel FTTH-SC APC single-mode glasvezel Quick connector SC APC FTTH Glasvezel Fast-Aansluiting
1. FTTH-project bruikbare 2. Installable 3. Plaats het verlies minder dan 0,5 dB 4. Metalen V-vorm van de holte in de hoge en lage temperatuur 5. Installatie in minder dan 1 minuut 6. Betrouwbare en superieure optische prestaties 7. Kabel Trekproef voldoet aan Telcordia GR-326-COR 1. Distributie frames 2. Onderhoud
€125.35
Aanbieding
Gratis verzending AB145A voor INNO LBT-20 IFS-10/15 View7 Optische Vezel Fusion Splicer machine voeding van de lader
Product Beschrijving: Model : INNO LBT-20 Uitgang Voltage : 11.1 V Batterij Capaciteit : 9800mAh Toepassing : IFS-10/15 view7 Batterij
€243.06
Aanbieding
Multimode OM1 62.5/125 Fiber patchkabels FC-FC Simplex GoodFtth 1-15m
Het Koord van het vezelflard Jumper Kabel FC-FC Multimode OM1 62.5/125 Simplex GoodFtth 1-15m
€14.30
Aanbieding
3G-HD-SDI Video/Audio via de Media van de Vezel Converters Zender Ontvanger single fiber tot 10Km SFP-LC voor HD-video uitzending
Nieuwe Aankomst, Hoge Kwaliteit,Hoge Prestaties 3G/HD-SDI Video/Audio via de media van de vezel converters ,het Werken op afstand tot 10Km door één enkele-modus glasvezel. Snelle Verzending en Snelle Levering Overzicht: Het item is een 3G/HD-SDI via single-mode of multimode vezel zender en ontvanger extender kit.Dit apparaat biedt de optische
€142.26
Aanbieding
Originele Viavi JDSU MTS-2000 MTS-4000 MTS-6000 OTDR SC UPC Adapter voor Yokogawa OTDR SC APC aansluiting
Originele Viavi JDSU MTS-2000 MTS-4000 MTS-6000 OTDR SC UPC Adapter voor Yokogawa OTDR SC APC aansluiting Producten Details: Voordat het Y ou Kopen 1: Alle producten die verkocht worden door de vennootschap zijn originele fabrieksonderdelen, rechtstreeks geleverd door de fabrikant van het magazijn, het is absoluut laat je de rust verzekerd. 2: Het
€105.13