• Product Image

Tags: ftth, 1602 i2c, glasvezel tool kit, fiber management doos, gpon optische aansluiting, 3 fiber splitter, fttx-box, zaklamp xhp160 led core 16, dell m5010, optica vezel doos.

16 Core Glasvezel Beëindiging Vak 16 de poort van de optische vezel verdeelkast FTTX Glasvezel Box

Ik kan u verzekeren dat de kwaliteit van onze producten te garanderen dat we u de beste service te zorgen voor de snelste verzending, de meest veilige manier om de goederen te leveren aan uw handen!Als u nog vragen na ontvangst van het product, of hebben problemen met de kwaliteit, dan niet in paniek, doen voel je vrij om geschillen, neem dan contact op met onze klantenservice, wij geven u de meest bevredigende antwoord!Veel plezier bij het winkelen, dank u zeer

Product Kenmerken

Voeding voor 16 Core Outdoor Kunststof Vezel Optische die Kabel Distributie/Beëindiging Vak FTT-H308A

Functie

1) Gebruiker vertrouwd industrie interface, met behulp van high impact plastic PC/ABS

2) geschikt voor 1x8 PLC splitser en 1x16 PLC splitser

3) De hoge sterkte kunststof, anti-ultraviolette straling en uv-straling bestendig, bestand tegen regen

4) tot 16 FTTH druppels ,2 inlaat poorten, 16 uitlaat poorten

5) Wand-en paal te monteren

Specificaties :

Model Nr

FTTH-16B

Afmetingen( L×W×H )

310 mm×240×110mm

Gewicht(bruto)

1,68 kg

Functie

kabel aansluiting,passieve splitter

Type adapter

SC /LC

Materiaal

ABS, PC

Max verhouding

2:16

Max capaciteit(F)

16 Core

Omgeving

1. Tempreture: -40°C—60°C

2. Omgevingstemperatuur Vochtigheid : 95% boven 40°C

3. Luchtdruk: 62kPa—105kPa

Accessoires:

1. 2 hoepels (buitenlucht frame) Optioneel

2.wall mount kit 1 set

3.twee lock toets gebruikt waterdichte sluiting

Foto

1.WERELDWIJDE VERZENDING. (Met uitzondering van sommige landen en APO/FPO)

2. Bestellingen tijdig nadat de betaling verificatie.

3. We enige schip bevestigd om de adressen.Uw bestelling adres MOET OVEREENKOMEN met uw afleveradres in. 4. De getoonde afbeeldingen zijn niet de werkelijke item en zijn alleen ter referentie. 5. SERVICE TRANSIT TIJD is verleend door de vervoerder en niet voor weekenden en feestdagen.Transittijden kunnen variëren, vooral tijdens de vakantie seizoen. 6. Als u nog niet ontvangen van uw zending binnen 30 dagen na betaling, neem dan contact met ons op.Wij volgen de verzending en krijgt u zo spoedig mogelijk met een antwoord.Ons doel is tevredenheid van de klant! 7. Door de voorraad status en de tijd verschillen, zullen we ervoor kiest om het schip van uw item uit onze eerste beschikbare magazijn voor snelle levering. 8.Levertijd:

Als uw lading weegt tot 20 kg of hoger, of u moet een grotere hoeveelheid, neem dan contact met ons op of e-mail ons, wij bieden u nieuwe verpakking specificaties, dan proberen ons best om te redden wat transport kosten voor u, en dus dat de prijs van het product kan worden van sommige voordeel voor u!

Wij zijn een grote manufacturing enterprise-groepen in China, wij verkopen via Alibaba, er is alleen een doel ,het is beter te promoten onze producten al onze producten worden geleverd rechtstreeks van de fabriek, neem dan contact met ons op , om de hoop te vestigen op lange termijn vriendelijk en de onderlinge samenwerking van de betrekkingen tussen elkaar !

Wij bieden 6-12 maanden garantie.Als het artikel defect is, gelieve ons binnen 3 dagen na levering.Alle items moeten worden teruggestuurd in hun originele staat, om in aanmerking te komen voor een terugbetaling of een uitwisseling van goederen.Items terug na 15 dagen na levering alleen in aanmerking voor reparatie.De koper is verantwoordelijk voor alle verzendkosten.Bij het kopen, betekent het dat de koper hebben gegeven stilzwijgende toestemming voor het beleid.Als verdere details, gelieve te voelen vrij om ons te contacteren, wij zullen samen met u te bereiken van win-win.

We handhaven van hoge normen van kwaliteit en het streven naar 100% klant tevredenheid!Feedback is zeer belangrijk Wij vragen dat u onmiddellijk contact met ons op ALVORENS u ons neutrale of negatieve feedback geven, zodat we adequaat uw problemen op.Het is onmogelijk om problemen aan te pakken als we niet weten over hen!

kleur Wit
Uiterlijk omvang(mm) 31x24x11cm(B x H x D)
Naam van het Product Glasvezel Beëindiging Doos
Materiaal ABS,PC
Werkende Temperatuur -40°C~+80°C
plaats van oorsprong China
Capaciteit 16PCS SC of LC duplex adapter
Hoeveelheid 1PCS
Model Aantal 16core
Merknaam ZHWCOMM

Schrijf uw recensie

Note: HTML is not translated!
    Bad             Good

16 Core Glasvezel Beëindiging Vak 16 de poort van de optische vezel verdeelkast 2X16 Core FTTX Glasvezel Box Splitter Box Wit

€7.36


Specificatie


Gerelateerde producten

Aanbieding
Een van de jaren ' 80 Oranje Automatische Fusion Splicer Machine Glasvezel Fusion Splicer Glasvezel Lassen Machine
Een van de jaren ' 80 Fusion splicer beschrijving: 1. Chinees en engels dual schakelen tussen talen, Chinees en engels handleiding. 2, vrij van disassemblyThree-in-één universele bevestiging (staart vezel, bare vezels, leer). 3, core uitlijning, 7-9 seconden lassen, 18-26 seconden verwarming (verwarming tijd kan worden ingesteld, verwarming temperatuur kan aangepast
€747.06
Aanbieding
Smart X-97 FTTH Fusion Splicer Optische Vezel Fusion Splicer FTTx Glasvezel Fusie Lassen Lassen Machine Gratis Verzending
Xinghe X-97 Optische vezel fusion splicer X-97 is superieur aan INNO IFS-15 Eigenschappen: 1, hand-held, klein formaat, licht van gewicht; 2, PAS digital image processing systeem, core afstemming; 3, gebaseerd op de intensiteit van de lozing arc de spanning, de temperatuur, luchtvochtigheid en ecologische parameters in real-time automatische compensatie; 4, multi-angle
€748.53
Aanbieding
AI-8C Glasvezel Lassen Machine AI-8C FTTH Glasvezel Fusion Splicer Machine
MERK: 1. De koper is verantwoordelijk voor de douanerechten, lokale belastingen bij invoer etc.bestemming vergoeding.de prijs hier niet bevatten.Belangrijk!!!Lieve Brazilië klant, laat dan uw CPF of CNPJ aantal na plaatsing van de bestelling
€725.11
Aanbieding
Wit enkele-modus Enkelzijdig 3.0 mm 10 Meter SC/APC Vezel Optische aansluitkabel patchcord Fiber Optic Jumper
Wit enkele-modus Enkelzijdig 3.0 mm 10 Meter SC/APC Vezel Optische aansluitkabel patchcord Fiber Optic Jumper Kenmerken: ---Lage inzetten en terug reflectie verlies ---Goede ruilbaarheid ---een Goede duurzaamheid ---stabiliteit bij Hoge temperaturen.- - - Standaard: Telcordia GR-326-CORE Toepassingen: CATV; Actieve apparatenbeëindiging; telecommunicatienetwerken;
€11.61
Aanbieding
Optic Fiber Identifier Live Vezel Optische Id 800nm-1700nm Glasvezel Kabel Visual Fault Locator
Deze Optische Fiber Identifier Geschikt voor 0,25 mm, 0,9 mm, 3,0 mm vezel, en geen noodzaak voor het vervangen van de klemmenstrook, handiger dan anderen; Kenmerken: Macro buigen meting.Macro-bochten het gebruik van glasvezel buigen lekken wanneer de zwakke optisch signaal, optisch signaal te detecteren en de richting en intensiteit.Geen schade optische vezel,
€124.47
Aanbieding
10pcs tweedehands Optical Network Terminal ONT GPON ZTE Modem F601
Tweedehands Optical Network Terminal ONT glasvezelnetwerk GPON Modem ZTE601 engelse Versie Product Beschrijvingen De ZTE F601 abonnee van de terminal wordt gebruikt als een client-apparaat voor de aanleg van FTTH netwerken en is bedoeld om te voorzien in diensten voor breedbandtoegang op basis van GPON-technologie in woningen en kleine kantoren.Deze aansluiting
€82.42
Aanbieding
10-In-1 Glasvezel FTTH Tool Kit met FC-6S Vezel Hakmes -50~+26dBm Optische Power Meter 5km Visual Fault Locator Lucht Blazer
10-In-1 Glasvezel FTTH Tool Kit met FC-6S Vezel Hakmes -50~+26dBm Optische Power Meter 5km Visual Fault Locator Lucht Blazer Optische Power Meter VHP12B -50~+26dBm Beschikt over Kleine, eenvoudige druk op de knop Power en tussenschakeldemping meting Comfortabele LCD-display en achtergrondverlichting LCD-scherm ondersteunt de nacht bediening Power metingen in dBm of mw
€58.24
Aanbieding
SFP Module 1.25 G LC-BiDi 1310nm/1550nm WDM switch Compatibel SFP Transceiver module met Schakelaar met DDM-Functie
20 KM SM LC Gigabit SFP Transceiver Module 1G Modus met Één Enkele Vezel Optische Communicatie Apparatuur e met Cisco-Switch 1. Compatibel met Cisco/Mikrotik schakelaar 2. Data Rate:1.25 Gb/s 3. Transmissie-Afstand:3KM/20KM/40KM/80/120 KM (op 9/125µm SMF Fiber Optic Patch kabel) 4. Golf Lengte: 1310nm/1490nm/1550nm 5. Type vezel: de Single
€12.62
Aanbieding
50/100st SMA stofkap voor SMA-vezel optische adapter metalen stofkap voor SMA ftth-coupler deel beschermkap gratis verzending
Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:13065838003 50st 100st stofkap voor SMA-vezel optische adapter metalen stofkap voor SMA ftth-coupler deel beschermkap gratis verzending ELINK Pic Tonen:
€33.47
Aanbieding
400PCS/Veel FTTH-SC APC single-mode glasvezel Quick connector SC APC FTTH Glasvezel Fast-Aansluiting
1. FTTH-project bruikbare 2. Installable 3. Plaats het verlies minder dan 0,5 dB 4. Metalen V-vorm van de holte in de hoge en lage temperatuur 5. Installatie in minder dan 1 minuut 6. Betrouwbare en superieure optische prestaties 7. Kabel Trekproef voldoet aan Telcordia GR-326-COR 1. Distributie frames 2. Onderhoud
€125.35