• Product Image

Tags: zyxel, 4g lte outdoor, kabel-lc, kuwfi outdoor, lang ging wifi, router met sma connector, tplink, 4g router ts9, 9dbi antenne assortiment, glasvezel rs485.

Aanbevolen Producten

Welkom in onze winkel, zullen meer kortingen gelieve te voelen vrij om contact met +86 15951880639 (WhatsApp)

5pcs/veel FC/UPC FC /UPC Simplex Single Mode Gepantserde het Koord van het vezelflard

Anti-knaagdier glasvezelkabel is gebouwd in een roestvrij stalen behuizing die beschermt de aansluitkabel van open circuits, kortsluiting en andere schade te wijten aan ratten in restaurants, fast food restaurants, winkels, opslagplaatsen, enzovoort.

Met FC naar SC connectors, deze vezel patch kabel is klaar voor gebruik in een single-mode 9/125 netwerk.Enkele-modus 9/125 kunnen het beste worden gebruikt voor lange kabel loopt.Deze enkele-modus glasvezel kabel bestaat uit een optische vezel met keramische connectoren.De aansluitingen maken gebruik van een UPC (Ultra Fysiek Contact) poolse die zorgt voor een betere afwerking van het oppervlak met de rug minder reflectie.Het heeft een geel, riser beoordeeld, PVC, zipcord jas.

Specificatie:

Connector type: LC naar LC

Kabel lengte: 3 meter

Type vezel: Single mode

Kabel kleur:Geel

Tussenschakeldemping:

Werkende Golflengte:1310nm-1550nm

De diameter van de kabel:3mm

Minimale buigradius:3.8 cm

Plug: ceramische metalen kap

Materiaal:PVC,Rvs

Het inbrengen en verwijderen keer: >1000 keer

Het werk temperatuur: -40°C~85°C

Treksterkte: ≥200N

Trillingen :

Jas: OFNR (Riser-Rated)

Kenmerken:

Laag toevoegingsverlies en terug reflectie verlies

Goede herhaalbaarheid

Goede ruilbaarheid

Een Goede Duurzaamheid

Interpolatie prestatie is goed

Stabiliteit bij hoge temperaturen.

Ongevoelig voor Elektrische Storingen

100% Optisch Gekeurd en Getest voor tussenschakeldemping

Toepassing:

Optische NETWERK

Vezel optische communicatie systemen

Testen apparatuur

Vezel CATV

Fiber Netwerk Implementaties

Fast Ethernet

Gigabit Ethernet

Andere Data-Toepassingen Die Een Hoge Overdrachtsnelheid Vereisen

Toepassingen

Grootte 11x21x11
Merknaam AUA
Item Lengte 3m
Type Vezel De Single Modus
Compatibel TP-link
Type Aansluiting FC/UPC
Certificering GEEN
Oorsprong CN(Oorsprong)

Schrijf uw recensie

Note: HTML is not translated!
    Bad             Good

5pcs/veel FC/UPC FC /UPC Simplex Single Mode Gepantserde het Koord van het vezelflard

€7.94


Specificatie


Gerelateerde producten

Aanbieding
Een van de jaren ' 80 Oranje Automatische Fusion Splicer Machine Glasvezel Fusion Splicer Glasvezel Lassen Machine
Een van de jaren ' 80 Fusion splicer beschrijving: 1. Chinees en engels dual schakelen tussen talen, Chinees en engels handleiding. 2, vrij van disassemblyThree-in-één universele bevestiging (staart vezel, bare vezels, leer). 3, core uitlijning, 7-9 seconden lassen, 18-26 seconden verwarming (verwarming tijd kan worden ingesteld, verwarming temperatuur kan aangepast
€747.06
Aanbieding
20pcs MTRJ vezels adapter SC-vormige SM MM in de kleur zwart e kwaliteit MTRJ optische vezel connector koppelstuk fabriek leveren ELINK
MTRJ-vezel optische adapter SC-vormige zwarte kleur MTRJ-Adapter is een klein apparaat dat wordt gebruikt om verbinding te maken glasvezelkabels met MTRJ-aansluiting Parameters van MTRJ-serie Parameter Eenheid MTRJ SM MM PC UPC APC PC Tussenschakeldemping(typisch) dB ≤
€25.13
Aanbieding
Gratis Verzending Sumitomo FC-6S optische vezel hakmes
Sumitomo FC-6S vezel hakmes Gemaakt in Japan Klaar in voorraad! Beschrijvingen: De Sumitomo FC-6S hoge precisie hakmes is ontworpen voor gebruik naast de Sumitomo splicing units.By met behulp van een roterend mes voor meerdere scorende posities kunnen een mes leven van 36.000 knipt met een aanhangen hoek is beter dan 0,5 graden.Het apparaat is ontwikkeld als robuust
€80.74
Aanbieding
De vezel Optische Laser Bron 1310/1550nm Komshine KLS-25M-S Optische lichtbron met de SC Connector
MERK: 1.De koper is verantwoordelijk voor de douanerechten, lokale belastingen bij invoer etc.De prijs hier niet voorzien van de bestemming vergoeding in koper. 2.Belangrijk!!!Lieve Brazilië klant, laat dan uw CPF of CNPJ nummer na het plaatsen van de bestelling 3.Voor sommige sepcial landen, zoals Brazilië, Mexico, E-packet en China Post
€31.62
Aanbieding
Smart X-97 FTTH Fusion Splicer Optische Vezel Fusion Splicer FTTx Glasvezel Fusie Lassen Lassen Machine Gratis Verzending
Xinghe X-97 Optische vezel fusion splicer X-97 is superieur aan INNO IFS-15 Eigenschappen: 1, hand-held, klein formaat, licht van gewicht; 2, PAS digital image processing systeem, core afstemming; 3, gebaseerd op de intensiteit van de lozing arc de spanning, de temperatuur, luchtvochtigheid en ecologische parameters in real-time automatische compensatie; 4, multi-angle
€748.53
Aanbieding
INNO E27 Glasvezel reserve Elektroden voor INNO IFS-10 View3/5/7 Vezel Fusie Las elektrode staaf
Vezel-Elektroden voor INNO E27 IFS-15 IFS-10 View3 View5 View7 IFS-15 V3 V7 V5 Fusion Splicer Fusion Splicer Naam: electrisch lassen elektrode staaf Model: E27 Oorsprong: China lostijden:> 4000 Verlies: het Echte Zuid-Korea geïmporteerd van een belofte makkelijk te beloven Elektrisch lassen elektrode staaf van Toepassing op: IFS-10 IFS-09 IFS-15A 15U
€39.97