• Product Image

Tags: ai9, optische splicer, glasvezel splicer, vezel fusion machine, GLASVEZEL, glasvezel, fusion verwarming, fusion splicer, fitel s178a, digitale foil printer.

Een van de jaren ' 80/81S FS-60A/60C/60E/60F Glasvezel Fusion splicer Kachel Fusion Splicer Verwarming

Merknaam AUA
Oorsprong CN(Oorsprong)

Schrijf uw recensie

Note: HTML is not translated!
    Bad             Good

Een van de jaren ' 80/81S FS-60A/60C/60E/60F Glasvezel Fusion splicer Kachel Fusion Splicer Verwarming

€31.54


Specificatie


Gerelateerde producten

Aanbieding
20pcs MTRJ vezels adapter SC-vormige SM MM in de kleur zwart e kwaliteit MTRJ optische vezel connector koppelstuk fabriek leveren ELINK
MTRJ-vezel optische adapter SC-vormige zwarte kleur MTRJ-Adapter is een klein apparaat dat wordt gebruikt om verbinding te maken glasvezelkabels met MTRJ-aansluiting Parameters van MTRJ-serie Parameter Eenheid MTRJ SM MM PC UPC APC PC Tussenschakeldemping(typisch) dB ≤
€25.13
Aanbieding
Gratis Verzending Sumitomo FC-6S optische vezel hakmes
Sumitomo FC-6S vezel hakmes Gemaakt in Japan Klaar in voorraad! Beschrijvingen: De Sumitomo FC-6S hoge precisie hakmes is ontworpen voor gebruik naast de Sumitomo splicing units.By met behulp van een roterend mes voor meerdere scorende posities kunnen een mes leven van 36.000 knipt met een aanhangen hoek is beter dan 0,5 graden.Het apparaat is ontwikkeld als robuust
€80.74
Aanbieding
AI-8C Glasvezel Lassen Machine AI-8C FTTH Glasvezel Fusion Splicer Machine
MERK: 1. De koper is verantwoordelijk voor de douanerechten, lokale belastingen bij invoer etc.bestemming vergoeding.de prijs hier niet bevatten.Belangrijk!!!Lieve Brazilië klant, laat dan uw CPF of CNPJ aantal na plaatsing van de bestelling
€725.11
Aanbieding
Wit enkele-modus Enkelzijdig 3.0 mm 10 Meter SC/APC Vezel Optische aansluitkabel patchcord Fiber Optic Jumper
Wit enkele-modus Enkelzijdig 3.0 mm 10 Meter SC/APC Vezel Optische aansluitkabel patchcord Fiber Optic Jumper Kenmerken: ---Lage inzetten en terug reflectie verlies ---Goede ruilbaarheid ---een Goede duurzaamheid ---stabiliteit bij Hoge temperaturen.- - - Standaard: Telcordia GR-326-CORE Toepassingen: CATV; Actieve apparatenbeëindiging; telecommunicatienetwerken;
€11.61
Aanbieding
Optic Fiber Identifier Live Vezel Optische Id 800nm-1700nm Glasvezel Kabel Visual Fault Locator
Deze Optische Fiber Identifier Geschikt voor 0,25 mm, 0,9 mm, 3,0 mm vezel, en geen noodzaak voor het vervangen van de klemmenstrook, handiger dan anderen; Kenmerken: Macro buigen meting.Macro-bochten het gebruik van glasvezel buigen lekken wanneer de zwakke optisch signaal, optisch signaal te detecteren en de richting en intensiteit.Geen schade optische vezel,
€124.47
Aanbieding
ONTi Vezel Einde Gezicht Reinigen Vak Vezels Vegen Hulpmiddel Pigtail Cleaner Cassette Ftth Glasvezel Cleaner Tools voor SC/ST/FC
1PCS Vezel Optische Cleaner Cassette Tape voor Glasvezel-Aansluiting en Adapter 500+ Keer Levensduur ONTi Cleaning Box Gratis Verzending
€7.81
Aanbieding
LC/UPC-LC/UPC OM3 Multimode 10G het koord van het vezelflard Duplex MM 50/125um,PVC-Jasje,3.0 mm.In de lengte of de andere Aansluiting kan worden aangepast
Tips: Als het artikel in de link niet het model dat u wilt, maak je geen zorgen, vertel het me in de tijd!Al de draad lengtes of andere aansluitingen in mijn winkel kan worden aangepast!Aansluitingen kunnen willekeurig worden gecombineerd!Welkom! Prestatie-index Parameter Eenheid van FC, SC, LC, ST, MU MT-RJ, MPO E2000 CM MM CM MM CM MM SM PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC
€13.92
Aanbieding
5pcs/veel FC/UPC FC /UPC Simplex Single Mode Gepantserde het Koord van het vezelflard
Aanbevolen Producten Welkom in onze winkel, zullen meer kortingen gelieve te voelen vrij om contact met +86 15951880639 (WhatsApp) 5pcs/veel FC/UPC FC /UPC Simplex Single Mode Gepantserde het Koord van het vezelflard Anti-knaagdier glasvezelkabel is gebouwd in een roestvrij stalen behuizing die beschermt de aansluitkabel van open circuits, kortsluiting
€7.94
Aanbieding
CFS-3 Drie-poort Klem Leer de Kabel Strippen Set Glasvezel striptang Strippen Klem Leer Tang 2 Delige Set
MERK: 1. De koper is verantwoordelijk voor de douanerechten, lokale belastingen bij invoer etc.De prijs hier niet voorzien van de bestemming vergoeding in koper. 2.Belangrijk!!!Lieve Brazilië klant, laat dan uw CPF of CNPJ nummer na het plaatsen van de bestelling 3.Voor sommige sepcial landen, zoals Brazilië, Mexico, E-packet en China
€15.34