• Product Image

Tags: cutter glasvezel, GLASVEZEL, glasvezel, goyard, sac amain goyard, pmr radio, de lichten van de optica van de vezel, schouder tas, fox power, glasvezel zender 24.

VOLKSTEC vezel optische power meter VD708B -50~+26dBm met een Zak gratis verzending Met draagtas Met draagtas

Fibercasa Biedt een nieuwe generatie van vezel de optische power meter — VD708A/B, gericht op het FTTx-test, snelle verlies detectie en snelle toegang tot de test.VD708 Serie type optische power meter heeft een compacte structuur en stabiele prestaties.Deze zorgen voor een hoge precisie meten van de zes meest voorkomende golflengtes die zowel betrekking op meerdere en single-mode -- 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm en 1625nm.Het lage stroomverbruik ontwerp verbetert de continue werktijd op te ongeveer 48 uur.VD708 Serie mini type vezel optische power is zeker een goede partner in het FTTx projecten.

Gemonteerd met 2,5 mm universele stekker die geschikt is voor alle φ2.5mm optische aansluiting. (ondersteuning FC/SC/ST connectoren).Laag stroomverbruik ,continu arbeidstijd langer is dan 48 uur .Lineaire optische kracht en logaritmische power display.De relatieve waarde van de meetfunctie.Compact en draagbaar design

Over de retail pakketten van de Meeste van de tijd, we do verzenden retail dozen met onderdelen.Vergeef ons dit in orde te verminderen van het gewicht en de verzendkosten voor u.Als u wilt dat de retail dozen, laat me noten.Dank u zeer veel.Als u items in grote hoeveelheden, gelieve ook laat mij informatie in detail.We proberen te voldoen aan uw verplichting, zo veel als we canAbout de retail pakketten.

Belangrijk: Brazilië Klanten laat uw CPF of CNPJ aantal na de geplaatste bestelling.

1. Bestellingen tijdig nadat de betaling verificatie.

2. SERVICE TRANSIT is voorzien bu de vervoerder en tijden kunnen variëren, vooral tijdens de vakantie seizoen.Neem dan contact met ons op als u nog niet ontvangen van de goederen van overwerk, zullen wij de oplossing voor u binnen 24 uur.

3. Om te helpen kopers vermindering van andere kosten wanneer het pakket aankomt lokale gewoonte, des te beter als u kunt een bericht achterlaten in de bestelling.

4. Douane Belasting moet worden betaald door de koper, is de Verkoper niet kan ondersteunen en Douane Belasting.

5. Remote Area Vergoeding : Voor Afgelegen gebied, DHL/Fedex/UPS/TNT zullen extra kosten in rekening"Remote Area Vergoeding", gelieve te begrijpen.

1. Wij accepteren Alipay, Western Union en T/T. van Alle belangrijke credit cards worden geaccepteerd via een beveiligde payment processor ESCROW.

2. Als u niet kunt afrekenen tijd onmiddellijk na de veiling te sluiten, wacht een paar minuten en probeer het opnieuw.

1. U hebt 7 dagen de tijd om contact met ons op en 30 dagen terug te sturen vanaf de datum waarop deze is ontvangen.Als dit item in uw bezit is van meer dan 7 dagen, wordt het beschouwd als gebruikt en zullen we geen terugbetaling of vervanging.Verzendkosten is het dragen door zowel de verkoper en de koper in de helft.

2. Alle geretourneerde artikelen dienen in de originele verpakking en u dient ons te voorzien van de verzending tracking-nummer, sprcific reden voor de terugkeer.Wij accepteren alleen de terugkeer van de goederen per Post of EMS.

3. We dragen allemaal de verzendkosten als het product(s) is (zijn) niet zoals geadverteerd.

1. 12 Maanden Garantie van de Fabrikant (Exclusief gekunsteld damagement of misbruik).Elk product zal worden getest in 100% vóór levering.

2. De gebrekkige punten MOETEN WORDEN gemeld en geretourneerd binnen de garantie periode(in de originele verpakking, indien mogelijk).U moet ons vertellen het defect van het apparaat en ordernummer.

2. Klanten zijn zelf verantwoordelijk voor de retourzending naar ons met een deugdelijke verpakking te herstellen, en dan zijn we verantwoordelijk zou zijn voor het opnieuw verzenden verzendkosten zijn voor de koper.Neem dan eerst contact met ons op voordat u graag terug.Wij bieden het volledige adres.

3. Als er iets onvoldoende is, neem dan contact met ons op te lossen.Het is ons een genoegen om het te corrigeren.

We handhaven van hoge normen van kwaliteit en het streven naar 100% klant tevredenheid!Feedback is zeer belangrijk!Wij vragen dat u onmiddellijk contact met ons op Alvorens u ons neutrale of negatieve feedback geven, zodat we adequaat uw problemen op.

We waarderen het 5-sterren positieve feedback, het is goed voor de lange termijn business, belangrijker nog , de echte evaluatie zou kunnen helpen de vele kopers en verbetering van de geloofwaardigheid van eerlijke verkoper.

Als u vragen heeft neem dan contact met ons op, wij beantwoorden graag al uw vragen en bieden een antwoord binnen de 24 uur.

Volks is een high-tech onderneming die zich specialiseert in het ontwerpen ,produceren en verkopen van Optische vezel meter, TV-signaal niveau meter en een digitale satelliet-finder naar de binnenlandse en buitenlandse markt.Ons bedrijf heeft een goede samenwerking met vele CATV met veel CATV-netwerk operators wereldwijd,waaronder Southease Azië, het Midden-Oosten,Europa, Australië en Amerika enz., alsmede het leveren van service en professionele oplossingen.

Onzekerheid ±5%
VD708B meetbereik -50~+26dBm
Voeding 1.5 v Batterij*3
Standaard golflengte 850/980/1300/1310/1490/1550/1625nm
Sensing-Vezel InGaAs
Merknaam VOLKSTEC
Afmetingen 190x100x48mm
Model Aantal VD708B
Beschikbaar golflengte 800-1700nm
Optische connector verwisselbare FC,SC/ST met ingebouwde universele 2,5 mm adapter
Gewicht 300g
Resolutie 0,01 dB

Schrijf uw recensie

Note: HTML is not translated!
    Bad             Good

VOLKSTEC vezel optische power meter VD708B -50~+26dBm met een Zak gratis verzending

€14.28


Specificatie


Gerelateerde producten

Aanbieding
Een van de jaren ' 80 Oranje Automatische Fusion Splicer Machine Glasvezel Fusion Splicer Glasvezel Lassen Machine
Een van de jaren ' 80 Fusion splicer beschrijving: 1. Chinees en engels dual schakelen tussen talen, Chinees en engels handleiding. 2, vrij van disassemblyThree-in-één universele bevestiging (staart vezel, bare vezels, leer). 3, core uitlijning, 7-9 seconden lassen, 18-26 seconden verwarming (verwarming tijd kan worden ingesteld, verwarming temperatuur kan aangepast
€747.06
Aanbieding
Optic Fiber Identifier Live Vezel Optische Id 800nm-1700nm Glasvezel Kabel Visual Fault Locator
Deze Optische Fiber Identifier Geschikt voor 0,25 mm, 0,9 mm, 3,0 mm vezel, en geen noodzaak voor het vervangen van de klemmenstrook, handiger dan anderen; Kenmerken: Macro buigen meting.Macro-bochten het gebruik van glasvezel buigen lekken wanneer de zwakke optisch signaal, optisch signaal te detecteren en de richting en intensiteit.Geen schade optische vezel,
€124.47
Aanbieding
5pcs/veel FC/UPC FC /UPC Simplex Single Mode Gepantserde het Koord van het vezelflard
Aanbevolen Producten Welkom in onze winkel, zullen meer kortingen gelieve te voelen vrij om contact met +86 15951880639 (WhatsApp) 5pcs/veel FC/UPC FC /UPC Simplex Single Mode Gepantserde het Koord van het vezelflard Anti-knaagdier glasvezelkabel is gebouwd in een roestvrij stalen behuizing die beschermt de aansluitkabel van open circuits, kortsluiting
€7.94
Aanbieding
Ingesloten-SC UPC Fiber Optic Quick Connector FTTH Single-Mode Glasvezel Fast Connector Veld Montage Optische Connector 58MM
Aanbevolen Producten Welkom in onze winkel, zullen meer kortingen gelieve te voelen vrij om contact met +86 15951880639 (WhatsApp) SC UPC Snelle Aansluiting Single-Mode Connector FTTH-Tool Koude Connector Tool Glasvezel 58MM Snel Aansluiting Beschrijving Snelle Montage Connector (ook genaamd No Polish Connector , Pre-polish Connector of Snel-Aansluiting
€66.99
Aanbieding
50M 8 cores TPU Glasvezel Patchcords waterdichte LC-SC FC Gepantserde patch lood kabel Buiten SM FTTA jumper 8 vezels 5.0 mm
Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:13065838003 Pls contact met ons op vrij: 1>voor de andere connector; 2>voor een andere lengte. TPU Glasvezel Patchcords 8 cores waterdichte LC-SC FC Gepantserde patch lood kabel Buiten SM MM FTTA jumper 8 vezels 5.0 mm Pic Tonen:
€94.28
Aanbieding
Een van de jaren ' 80/81S FS-60A/60C/60E/60F Glasvezel Fusion splicer Kachel Fusion Splicer Verwarming
Een van de jaren ' 80/81S FS-60A/60C/60E/60F Glasvezel Fusion splicer Kachel Fusion Splicer Verwarming
€31.54
Aanbieding
50/100st SMA stofkap voor SMA-vezel optische adapter metalen stofkap voor SMA ftth-coupler deel beschermkap gratis verzending
Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:13065838003 50st 100st stofkap voor SMA-vezel optische adapter metalen stofkap voor SMA ftth-coupler deel beschermkap gratis verzending ELINK Pic Tonen:
€33.47
Aanbieding
40Pcs Huawei HG8310M GPON ONU 1GE Haven Bridge Mode GPON ONU Klasse C+, de engelse Versie, is er Geen Enkel Vak
40Pcs Huawei HG8310M GPON ONU 1GE Haven Bridge Mode GPON ONU Klasse C+, de engelse Versie, Geen Enkele Doos Beschrijving: De Echo van het Leven HG8310M is een overdekt optische netwerk-aansluiting (ONT) in Huawei FTTH solution.By met behulp van de GPON-technologie,ultra-breedband toegang wordt geboden voor thuis-en SOHO-gebruikers.De HG8310M biedt een GE Ethernet-poort.De HG8310M
€119.43
Aanbieding
LODFIBER 1m (3ft) QFX-SFP-DAC-1M J-u-n-i-p-e-r Netwerken Compatibel 10G SFP+ Passieve Direct Attach Koper Twinax-Kabel
1m (3ft) Juniper Networks QFX-SFP-DAC-1M Compatibel 10G SFP+ Passieve Direct Attach Koper Twinax-Kabel De Details Van Het Product: Onderdeel Nummer: QFX-SFP-DAC-1M Geschikt Voor: Juniper Networks Connector Type: SFP+ aan SFP+ - Aansluiting Max Data Rate:10Gbps Kabellengte: 1m(3ft) Temperatuur 0 tot 70°C (32 F tot 158°F)
€10.93